Tydzień Dobrej Nowiny 2023

Początek sierpnia to czas w którym ustrońska parafia wypełniona była dziećmi i młodzieżą zasłuchaną w Boże Słowo i wychwalająca Boga pieśniami.

W tym roku hasło przewodnie to: "Niech przemówią zwierzęta" i każdego dnia czerpaliśmy pełnymi garściami z wartościowych cech zwierząt, zestawiając je z Bożym Słowem. Nie zabrakło także sportu, zajęć plastycznych, wspólnych modlitw i integracji, zaś w kuchni czuwały panie by nie zabrakło nam energii na codzienne wyzwania.
Dziękuję za wspaniały wspólny czas z Bogiem i cennymi w Jego oczach ludźmi, wolontariuszom i wolontariuszkom z Marcinem Cieślarem na czele. Niech wasza służba wśród dzieci nadal przynosi tak wspaniałe owoce. Dziękuje także rodzicom i dzieciom za to że chcecie tworzyć wspólnotę kochającą Boga i drugiego człowieka. 
Niech Wszechmogący Bóg nam Błogosławi.
Do zobaczenia na zajęciach szkółki niedzielnej już za kilka tygodni.
ks. Dariusz Lerch

Pasyjne Dni Skupienia dla dzieci i młodzieży

W sobotę i niedzielę (8-9.03.) oraz piątek (15.03.) w ustrońskiej parafii odbywały się Rekolekcje podzielone na różne grupy wiekowe.

Czytaj więcej

Spotkanie PTEw

Spotkanie autorskie wokół publikacji „Dla wiary i regionu” zbiory regionalne „Biblioteki dla każdego” działającej przy Parafii Ewangelicki Augsburskiej Św. Trójcy w Skoczowie w aspekcie ideowym i środowiskowym.
Czytaj więcej

Spotkanie pań w Polanie.

20.03 Panie z Diakonijnego Koła Samarytanin z Ustronia-Polany wykonywały świąteczne wience na drzwi.

Czytaj więcej