*****************************************************************

CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

   

 

 

                 Pokoje gościnne

       

               

 

 

 

  

                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

       

                                                                                                                                                                          

  

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Wycieczka młodzieży do Mrągowa

„Jak jest twoja odpowiedź?” - to hasło przewodnie tegorocznego obozu dla młodzieży, który miał miejsce w Mrągowie od 27 lipca do 3 sierpnia.

Gdzie jesteś? Dokąd idziesz? Za kogo mnie uważacie? Kim dla Ciebie jest Chrystus? W czasie naszej mrągowskiej przygody próbowaliśmy odpowiedzieć na te ważne dla każdego z nas pytania.

Prócz wieczornego rozważania Bożego Słowa, był czas na śpiew, budowanie relacji ze sobą, gry i zabawy integracyjne. Nieraz odwiedzaliśmy plażę miejską w Mrągowie, gdzie pod czujnym okiem ratowników mogliśmy miło spędzać czas. Byliśmy w Parku Linowym, Mikołajkach gdzie mieliśmy okazję pływać statkiem po Jeziorze Mikołajskim oraz Śniardwy. Trudnym wyzwaniem okazał się spływ kajakowy rzeką Krutynią, lecz dzięki samozaparciu i instrukcjom ratownika udało nam się ukończyć trasę Krutyń – Rosocha. Próbowaliśmy swoich sił w turnieju piłki nożnej, tenisa stołowego oraz szachowym. Miłą niespodzianką okazała się wycieczka do kina na premierowy seans filmu „Wyprawa do dżungli”.

Ostatniego dnia dostaliśmy zaproszenie na spotkanie z burmistrzem Mrągowa dr hab. Stanisławem Bułajewskim, który prócz odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, opowiedział nam o legendach, historii oraz obecnych działaniach na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Wszystko co dobre szybko się kończy, ale wspomnienia, zdjęcia oraz przyjaźnie zawarte w czasie obozu pozostaną jeszcze z nami na długo.

Dziękujemy Bogu Wszechmogącemu za czas, który mogliśmy spędzić na Mazurach. Niech nam nadal błogosławi i prowadzi właściwą drogą.

 

Do zobaczenia

ks. Dariusz Lerch

 

Więcej zdjęć na facebooku:)

Facebook