CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Projekt: "Wierzę więc jestem"

Młodzież z Dobki i Polany włączyła się w ogólnopolski projekt pt. "Wierzę więc jestem". 15 osobowa grupa młodych ewangelików podczas spotkań miała możliwość uczestniczenia w specjalnie przygotowanych przez studentów ChAT zajęciach, które przeprowadził ks. Oskar Wild.

Zajęcia składały się z trzech spotkań z tematami (Usprawiedliwiony, Wolny, By służyć) oraz specjalnej akcji, która będzie realizowana w Ustroniu-Polanie w ramach odbywających się tam od 2 do 4 grudnia "Adwentowych Rekolekcji". Spotkania po za bardzo atrakcyjną i dobrze dobraną dla młodych ludzi treścią skłądały się także z prezentacji multimedialnych oraz filmów, które jeszcze bardziej ułatwiły ich odbiór. Autorzy projektu przewidzieli także pracę w grupach.

Ponadto młodzież podczas spotkań przygotowała sobie przekąskę w postaci hot-dogów. Nie zabrakło także czasu na wspólną grę w: planszówki, piłkarzyki oraz tenisa stołowego.

Podsumowując projekt należy przyznać, że był dobrze przygotowany i spełnił oczekiwania młodych ustroniaków. Zwiększył ich wiedzę o Naszym Kościele oraz także był bardzo budujący oraz motywujący nie tylko do dalszej pracy, ale przede wszystkim do mówienia i dzielenia się z innymi swoją wiarą w Chrystusa. 

Facebook