CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Obóz młodzieżowy - Stary Borek 2017

W dniach 9-17 lipca młodzież z naszej parafii uczestniczyła w obozie, który został zorganizowany w Starym Borku, niedaleko Kołobrzegu.

W tym roku atrakcji nie zabrakło. Byliśmy dwukrotnie na wycieczce w Kołobrzegu gdzie weszliśmy na Latarnię Morską, zwiedziliśmy Muzeum Minerałów, Muzeum 6D, płynęliśmy statkiem Santa Maria oraz odwiedziliśmy Aquapark Millenium.

Dni upłynęły nam w miłej atmosferze, spotykaliśmy się na codziennych porannych modlitwach, wieczorem zaś nasi opiekunowie (ks. Dariusz Lerch, Katarzyna Bulandra i Kamil Świerc) przedstawiali nam tematy dnia związane z Jubileuszem 500 lat Reformacji: Tylko Chrystus, Tylko Pismo, Tylko z łaski przez wiarę. Nie zabrakło oczywiście śpiewu, malowania, domowego kina, sportu i plażowania.

Ostatniego dnia odwiedziliśmy Koszalin, gdzie uczestniczyliśmy w niedzielnym nabożeństwie. Zwieńczeniem całego obozu okazała się wizyta w Mielnie czyli letniej młodzieżowej stolicy Pomorza. Tam zostaliśmy podzieleni na grupy i zamknięci w pokojach Escape Room, z których mogliśmy się wydostać dzięki prawidłowemu odczytaniu zagadek i współpracy.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Na szczęście pozostaną nam wspomnienia i zawarte znajomości, a po wakacjach znów będziemy mogli się zobaczyć na spotkaniach młodzieży w naszej parafii:)

Facebook