CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Nabożeństwo i spotkanie dla seniorów

Adwent to szczególny okres w naszym chrześcijańskim kalendarzu. Jest to czas oczekiwania, modlitwy, spojrzenia na swoje życie oraz zadumy nad tym co było nad dane przeżyć. Myśl o naszym życiu ściśle powiązana jest z tymi którzy nas wychowali, kształtowali i uczyli wiary. Tak wiele zawdzięczamy naszym rodzicom, dziadkom, tym którym często brakuje już sił do wielu codziennych spraw. To naszym zadaniem jest aby ich wesprzeć, aby pomóc, pomyśleć o nich jadąc na nabożeństwo do kościoła.

To szczególnie dla nich, czyli seniorów ustrońskiej parafii, w drugą niedzielę adwentu  odbyło się w kościele ap. Jakuba Starszego nabożeństwo.

Tego dnia wspólnie się modliliśmy, śpiewaliśmy  pieśni na Bożą chwałę wraz z Ustrońskim Chórem Ewangelickim, który obchodził swoja 118. rocznicę. Wsłuchiwaliśmy się w Słowo Boże, a także razem przeżywaliśmy społeczność Stołu Pańskiego.

Po nabożeństwie odbyło się z naszymi seniorami spotkanie  w sali parafialnej, na którym gościliśmy także biskupa diecezji ks. dra Adriana Korczago.

Życzymy wszystkim seniorom aby Bóg wszechmogący wzmacniał wasze ciała a przede wszystkim wiarę.

Niech ci błogosławi Pan i niechaj cię strzeże.

 

Facebook