CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Dni Dobrej Nowiny w Ustroniu

Jak co roku na parafii w Ustroniu odbyły się Dni Dobrej Nowiny, które trwały 3 dni (23-25 lipca 2018r.), przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Najmłodszy uczestnik miał 2,5 latka, a najstarszy 12 lat. Lekcje biblijne i konkursy podzielone były na grupy wiekowe. To wakacyjne spotkanie ma charakter ewangelizacyjny, jest okazją do nawiązania osobistej relacji z Jezusem Chrystusem, jak również poznawania Bożego Słowa i wzrostu duchowego dzieci.

„Na drodze do nieba” – bo takie było hasło tegorocznych Dni Dobrej Nowiny pozwoliło uzmysłowić sobie, że na drodze do nieba spotykamy „znaki drogowe”, których powinniśmy przestrzegać.

Znak myjni- znaczy że tylko Pan Jezus może oczyścić nas z grzechu,

Znak –zakaz wjazdu- tłumaczy, że nie powinniśmy wchodzić na drogę grzechu,

Znak stacji benzynowej- znaczy, że tym paliwem dla nas jest Boże Słowo, które daje siłę do życia.

Oprócz lekcji Biblijnych, kolejne punkty programu, umilały czas spędzony razem. Był to: śpiew na chwałę Bożą, tematyczne scenki rodzajowe, poczęstunek, gimnastyka, gry i zabawy, zajęcia plastyczne, konkurs i historia misyjna o misjonarzu- sportowcu, którym był Eric Liddell, służący w Chinach.

Dziękujemy Panu za Jego łaskę i miłość, jaką obdarza dzieci i za ten błogosławiony czas Dobrej Nowiny. Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tych dni, niosąc pomoc przy prowadzeniu zajęć, jak i pomoc rzeczową bądź finansową. Niech Pan Bóg wynagrodzi ich wkład w Boże dzieło Zbawienia.

Facebook