CMENTARZ PARAFIALNY

**************************************************************

 

                    

          

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

BIBLIOTEKA PARAFIALNA - POLECANE KSIĄŻKI

 

 

Jeden dzień, jedna decyzja i skutki na całe życie. Kobieta, która poświęciła wszystko dla kariery…

Reporterka śledcza Paula Landin-Cohen w małym miasteczku Jackson Hole czuje się jak ryba wyrzucona na brzeg. I oto dostaje propozycję wymarzonej pracy: etat reporterki telewizyjnej w Chicago. Ma tyle do zdobycia i tyle do stracenia... w tym mężczyznę, którego naprawdę kocha.

Spragniona akceptacji dziewczyna…

Linn Caldwell popełniła wiele błędów – poważnych błędów. Nigdy sobie nie wybaczy, że przysporzyła innym tyle bólu. Czy odważy się być znów z kimś blisko? I droga do przebaczenia...

Co się stanie, gdy tajemnice Pauli i Linn wyjdą na jaw? Czy ich ukochani mężczyźni zdołają im wybaczyć?

 

 


"A Słowo przyszło w mocy"

autor: Joanne Shetler, Patricie Purvis

          “Boże, pokaż, że jesteś mocniejszy niż duchy!" W wiosce zakotłowało się. Dwie starsze kobiety, które do tej pory były mediami spirytystycznymi, postanowiły zawierzyć swoje życie Bogu. Oto jeden z epizodów dramatycznej opowieści o tym, jak Bóg zmieniał ludzi w miarę, gdy poznawali Jego Słowo w swoim języku.

          Czytałam tą książkę chodząc do gimnazjum. Był to czas kiedy na spotkaniach młodzieżowych bardzo wiele dowiedziałam się o Bogu i Duchu Świętym. Wtedy zaczęła się pewna duchowa walka. Dzięki książce, którą wypożyczyłam z parafialnej biblioteki, przekonałam się, że Bóg jest mocniejszy niż złe duchy, szatan i demony, zabiera strach, wypełnia miłością i wiarą. Otrzymałam wskazówki jak modlić się  i doświadczyłam jak wielką moc ma modlitwa.

Monika Mendroch

Facebook