CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Aktualności

 • PTEw jaworze.jpg

  JUBILEUSZ TRZYDZIESTOLECIA ODDZIAŁU PTEw W JAWORZU

  Dnia 26 października 2014 r. delegacja z naszego Oddziału uczestniczyła w uroczystościach jubileuszu 30. lat Oddziału w Jaworzu.
 • 0[1].jpg

  OBRONY PRAC MAGISTERSKICH W KAPLICY W DOBCE

  Dnia 28. września br. w ewangelickiej kaplice w Dobce odbyły się obrony dwóch prac magisterskich. 
 • IMG_1846.jpg

  WSPOMNIENIE O STEFANIE ŻEROMSKIM W 150. ROCZNICĘ URODZIN

 • DSC_0051.JPG

  Jubileusz 50. lat pożycia małżeńskiego

 • DSC_0671[1].jpg

  Błogosławieństwo pierwszoklasistów

  W niedziele 5. października w Dobce i Polanie, a tydzień później (12.października) w Ustroniu-Centrum podczas uroczystych nabożeństw rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, najbliższa rodzina, księża oraz wszyscy zebrani w kościołach zwrócili się do Trójjedynego Boga o to, aby swoim łaskawym wzrokiem spojrzał na pierwszoklasistów.

 • IMG_1595.jpg

  Dziękczynne Święto Żniw w Ustroniu

  W niedzielę 5. października 2014 r. w kościele Apostoła Jakuba Starszego ustrońscy ewangelicy przeżywali wspólnie Dziękczynne Święto Żniw oraz dziękowali Panu Bogu za 55. lat służby w Kościele ks. Stanisława Dordy.
 • DSCF0934.JPG

  I Ewangelickie Mistrzostwa w Bowlingu

  W dniach 10-12.pażdziernika 2014 r. młodzież z naszej parafii udała się do Kalisza, aby wziąć udział w I Ogólnopolskich Mistrzostwach Ewangelickich w Bowlingu.
 • DSCN0584.JPG

  I Spotkanie Małżeństw w Ustroniu-Polanie

  W poniedziałek 20. października 2014 r. odbyło się w Ustroniu-Polanie pierwsze spotkanie dla małżeństw. Tematem spotkania była "Odpowiedzialność". Uczestnicy podczas spotkania mieli możliwość podzielenia się z sobą nawzajem swoimi doświadczeniami i osobistymi przeżyciami.
 • IMG_1810.jpg

  Spotkanie emerytów

  109 spotkanie emerytów – 14 październik 2014 r.

 • _ASZ3981.jpg

  Dziękczynne Święto Żniw w Dobce i Polanie

  W niedzielę 28. września w naszych filiałach w Dobce i Polanie odbyły się uroczyste nabożeństwa z okazji Dziękczynnego Święta Żniw. Nabożeństwa połączone były z sakramentem Wieczerzy Pańskiej. Kaplica w Dobce i kościół w Polanie wypełniły się "po brzegi".  Podczas nabożeństw wystąpił chór mieszany z Polany/Dobki, a fragmenty Biblijne były czytane przez przyszłorocznych konfirmantów. Po nabożeństwie w Dobce odbył się grill w ogrodzie, (pierwszy w nowo wybudowanym grillu). Z kolei w Polanie parafialnie spotkali się w sali parafialnej przy kawie/herbacie i cieście.
Facebook