CMENTARZ PARAFIALNY

**************************************************************

 

 

 

 

 

                    

          

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Aktualności

 • IMG_2035.JPG

  W poszukiwaniu świąt Bożego Narodzenia w maju

  W dniach 14 i 15 maja Samarytanki wraz z rodzinami i sympatykami udały się na wycieczkę do Niemiec. Celem naszej wyprawy było miasto, w którym Boże narodzenie trwa cały rok. Tym miastem jest Rothenburg w północnej Bawarii.
 • DSCN4200.JPG

  Grill i jajecznica chóru w Polanie

  W czwartek (12.05.2016 r.) przed Świętami Zesłania Ducha Świętego w Ustroniu-Polanie filialny chór zorganizował grill połączony z tradycyjną jajecznicą.
 • DSC_0300.JPG

  Egzamin tegorocznych konfirmantów w Ustroniu

  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego zgromadziła w kościele ap. Jakuba Starszego w Ustroniu konfirmantów, którzy przed zborem i swoimi rodzinami przybyłymi z różnych miejść naszego kraju, przedstawili swoją wiedzę, zdobyta w czasie zajęć konfirmacyjnych prowadzonych przed proboszcza naszej parafii ks. radcę Piotra Wowry. 

 • DSCN4131[2].jpg

  Egzamin konfirmantów w Polanie

  W Święto Wniebowstąpienia Pańskiego (5.05.2016 r.) w kościele ap. Mateusza w Ustroniu-Polanie podczas nabożeństwa odbył się egzamin tegorocznych konfirmantów, którzy zaprezentowali przed swoją rodziną oraz zborem wiedzę, którą zdobyli podczas nauk konfirmacyjnych.
 • IMG_1979[1].jpg

  Prace porządkowe w "leśnym kościele" na Równicy

  Trwają prace porządkowe w szczególnym nie tylko dla ustrońskich parafian, ale dla wszystkich ewangelików miejscu "Przy kamieniu" na Równicy.

 • 50_lat_Konfirmacji_2016_internet.jpg

  Jubileusz "Złotej konfirmacji" (1966-2016)

  W niedzielę 1. maja w ustrońskim kościele przeżywaliśmy uroczystość "Złotej konfirmacji"

 • IMG_3477.jpg

  Spotkanie PTEw - "Józef Flawiusz"

  Dnia 19. kwietnia 2016 r. podczas spotkania PTEw w Ustroniu prelekcję dotyczącą Józefa Flawiusza przedstawił pochodzący z Ustronia mgr. teol. Grzegorz Olek - doktorant Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, praktykant Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie.
 • WP_20160415_17_19_30_Pro.jpg

  Wycieczka rowerowa konfirmantów

  W piątek 15. kwietnia 2016 r. młodzież z Dobki i Polany udała się pod opieką ks. Oskara Wilda na wycieczkę rowerową do kaplicy ewangelickiej w Lipowcu, która mieści się w domu prywatnym państwa Kłodów
 • DSC_0106.JPG

  Podwieczorek dla pań

  W piątek 15. kwietnia w naszej parafii odbył sie "Podwieczorek dla pań", na który zostały zaproszone wszystkie ustrońskie parafianki.

 • IMG_3462.jpg

  125. spotkanie emerytów - 12 marzec 2016 r.

  Gościem spotkania był p. Piotr ŻĄDŁO z organizacji Open Doors. W swoim wystąpieniu ilustrowanym fotografiami przedstawił misję organizacji i jej zakres działania.

Facebook