CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Aktualności

 • DSCN6273.JPG

  Zakończenie roku szkolnego w Polanie

  W niedzielę (25.06.2017 r.) w kościele ap. Mateusza w Ustroniu-Polanie odbyło się uroczyste nabożeństwo z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. W trakcie nabożeństwa uczniowie SP3 zostali nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce religii oraz za zaangażowanie w życie parafialne. Ponadto nagrodzone zostały dzieci regularnie uczęszczające na "Szkółke niedzielną".
 • IMG_0319.JPG

  137. spotkanie emerytów - 20 czerwca 2017 r.

  W ramach tego spotkania emeryci pojechali na wycieczkę Małą Pętlą Beskidzką.

 • IMG_0027[1].jpg

  Grill i jajecznica chóru mieszanego Dobka-Polana w Ustroniu-Dobce

  W czwartek (22.06.2017 r.) w ogrodzie w Ustroniu-Dobce odbył się grill dla chóru mieszanego Dobka-Polana.
 • IMG_5045.jpg

  Spotkanie PTEw pt. "Ks. Jerzy Trzanowski - Słowiański Luter"

  We wtorek (20.06.2017 r.) podczas spotkania ustrońskiego spotkania PTE postać ks. Jerzego Trzanowskiego i jego dokonania przedstawił bardzo szczegółowo mgr Marcin GABRYŚ - kustosz Muzeum Protestantyzmu w Cieszynie. Przekazywana  informacja była ilustrowana pokazem multimedialnym.
 • a001[1].jpg

  Nabożeństwo przy Kamieniu na Równicy

  W czwartek (15.07.2017 r.) odbyło się tradycyjne nabożeństwo przy Kamieniu na zboczu Równicy, które było także nabożeństwem inauguracyjnym z okazji rozpoczęcia Ewangelickich Dni Kościoła, Ogólnopolskiego Zjazdu Młodzieży Ewangelickiej oraz zjazdu Bratniej Pomowy im. Gustawa Adolfa.
 • DSCN6121.JPG

  Grill dla uczestników OZME w Ustroniu-Polanie

  W środę (14.06.2017 r.) kilkanaście godzin przed oficjalnym rozpoczęciem Ewangelickich Dni Kościoła w ogrodzie parafialnym w Ustroniu-Polanie miał miejsce grill dla uczestników Ogólnopolskiego Zjazdu Młodzieży Ewangelickiej, który gościliśmy w Ustroniu.
 • IMG_5014.jpg

  Spotkanie PTEw z gościem zza oceanu

  W poniedziałek (12.06.2017 r.) odbyło się ponadprogramowe spotkanie z dr Piotrem Małyszem ze Stanów Zjednoczonych. Prelegent opisał swoją drogę z Polski do USA, swoje studia teologiczne oraz pracę jako wykładowca uniwersytecki i pastor.
 • grill_1.jpg

  Jajecznica chórów w Dobce

  W sobotę (10.06.2017 r.) w ogrodzie parafialnym w Dobce odbyło się tradycyjne smażenie jajecznicy połączone z grillem zorganizowane przez Ustroński Chór Ewangelicki. W tym roku nasi chórzyści zaprosili na to spotkanie sąsiedni chór z Wisły Centrum. Zebranych w imieniu księdza proboszcza powitał prezes chóru p. Jerzy Tomiczek, a ks. Oskar Wild odczytał hasła dnia i zmówił modlitwę. Podczas tego spotkania panowała rodzinna atmosfera. 
 • DSCN6058.JPG

  Grill na zakończenie roku szkolnego w Ustroniu-Polanie

  W piątek (9.06.2017 r.) dla młodzieży z Dobki i Polany został zorganizowany grill z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. 
 • IMG_1088.JPG

  Zajęcia plastyczne dla dzieci

  Na ostatnich przed wakacjami zajęciach plastycznych dla dzieci, gościliśmy pana Andrzeja Pająka wraz z różnego rodzaju stworzeniami.

Facebook