CMENTARZ PARAFIALNY

*************************************************************

 

 

 

 

 

                 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

Adwentowa Ewangelizacja w Polanie

W dnaich 2. - 4. grudnia w Ustroniu-Polanie odbyła się kolejna Adwentowa Ewangelizacja. W tym roku mówcą był ks. Marek Londzin z Dzięgielowa, który zaprezentował temat: "Uratowany? Uratowana Uratowani?!"

Podczas piątkowego i sobotniego spotkania zebranych w sali parafialnej w Ustroniu-Polanie powitał ks. Oskar Wild, który odczytał hasła z książeczki "Z Biblią na codzień" oraz zmówił modlitwę. Oczywiście nie zabrakł wspólengo uwiebiania Naszego Stwórcy poprzez pieśni przy akompaniamencie pani Marii Niemczyk.

Następnie ks. Marek w bardzo prosty i czytelny sposób wyjaśnił czym jest adwent i jak powinien on wyglądać w życiu chrześcijan. Mówca poprzez bardzo zwiastowane Słowo oraz bardzo trafne przykłady we wspaniały sposób trafił dzięki pomocy Ducha Świętego do serc i umysłów słuchaczy.

Każdy z wyznawców Chrystusa musi poczuć się przez niego "uratowany/uratowana". Dopiero wtedy można odczuć Jego bliskość, moc, ratunek oraz to, co jest dla nas chrześcijan żyjących w XXI wieku najważniejsze - nieść Jego "Dobrą Nowinę" dalej w świat, wszędzie tam gdzie Nasz Stwórca nas pokieruje. Wszyscy zostali dzięki zwiastowanemu Słowu poruszeni. Był to wspaniały czas spędzony przy Bożym Słowem. 

 

 

Facebook